Polska
Polska
+48 604-634-182 Pon. - Pt. 08:00 - 16:00, Sb. 08:00-13:00 4c, 26-670 Zalesie, Polska
Certyfikowane
# Usługi
Najlepsze
# Ceny
Numer #1
W regionie
Sprawdź cennik

Zadbaj o środowisko i stan swojego portfela z firmą Złomotex

Ze skupem złomu można spotkać się niemal w każdym mieście. Tego typu miejsca zazwyczaj oferują atrakcyjną cenę za produkty i części, które raczej nie przydadzą się już ani w gospodarstwie domowym, ani w garażu. W związku z tym warto dowiedzieć się, jakie produkty z metali kolorowych można oddać do skupu i co jeszcze można sprzedać na skupie złomu Złomotex.

Produkty z metali kolorowych

Jednym z punktów, z którym można spotkać się w cenniku na skupie złomu, są metale kolorowe. Zalicza się do nich na przykład popularną miedź, ale również aluminium, cynk, oraz mosiądz czy brąz. Do najpopularniejszych rodzajów metali kolorowych, które cieszą się zainteresowaniem właścicieli skupu, jest wspomniana przed chwilą miedź. Produkuje się z niej nie tylko wiązki w kablach, ale również naczynia kuchenne, niektóre części samochodowe, a także rury do instalacji wodnych. Choć aluminium kojarzy się przede wszystkim z puszkami na napoje, to warto wiedzieć, że wykorzystuje się je również do produkcji obudowy sprzętu elektronicznego, a więc na przykład telefonów, tabletów czy telewizorów.

Jak już zostało wspomniane, skupy złomu chętnie przyjmują również stopy mosiądzu czy brązu. To materiały wykorzystywane zarówno w budownictwie, jak i przy produkcji maszyn. Oddawanie różnych przedmiotów, a także części motoryzacyjnych do skupu to przejaw nie tylko oszczędności finansowych, ale przede wszystkim dbałości o środowisko, wszak dzięki temu materiały, które można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać, nie lądują na wysypisku śmieci. Skup złomu Złomotex przyjmuje jednak znacznie więcej różnorodnych surowców i materiałów. Firma istnieje już od ponad dwudziestu lat, a od 2013 roku zajmuje się również złomowaniem aut – zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych, a także motocykli. Co jeszcze można oddać na skupie Złomotex?

Co jeszcze można sprzedać na skupie złomu?

Na skupie złomu, którego siedziba znajduje się mazowieckim Zalesiu, w gminie Pionki, można sprzedać także złom stalowy i żeliwny czy też złom kolejowy. Firma chętnie przyjmie również żaluzje czy chłodnice mosiężne oraz aluminiowe. Warto wspomnieć również o tym, że Złomotex skupuje także akumulatory. Skupy złomu chętnie składują również produkty wykonane z cynku, ołowiu, a także innych surowców czy stopów metali niezależnych. Właśnie z tego względu klienci mogą liczyć nie tylko na to, że należycie spełnią swój obowiązek wobec przyrody, ale również na to, że wesprą nieco swój budżet domowy.

Zostaw odpowiedź

Skip to content