Polska
Polska
+48 604-634-182 Pon. - Pt. 08:00 - 16:00, Sb. 08:00-13:00 4c, 26-670 Zalesie, Polska
Certyfikowane
# Usługi
Najlepsze
# Ceny
Numer #1
W regionie
Sprawdź cennik

Kiedy złomowanie samochodów w Złomotex jest możliwe?

Złomowanie samochodów wszystkich marek i typów jest zawsze możliwe, niezależnie od tego, w jakim są stanie. Firma Złomotex przyjmuje pojazdy tylko z ważnymi dokumentami i kompletne. Nie jest opłacalny demontaż przed odstawieniem auta do autoszrotu, ponieważ każdy model jest sprawdzany, a jeśli brakuje części, ważony.

Jakie samochody przyjmuje firmie Złomotex?

Recykling samochodów chroni środowisko naturalne i dlatego działalność jest bardzo pożądana. Auta są demontowane, po czym wszystkie elementy podlegają segregacji. Jeśli są w dobrym stanie technicznym, przeznaczane zostają do sprzedaży, natomiast pozostałe do utylizacji. Pozyskiwane są również metale kolorowe, które są niezwykle cenne dla polskiego przemysłu. Firma Złomotex zajmuje się złomowaniem pojazdów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. Posiada pozwolenie Urzędu Marszałkowskiego nr 97, uprawniające do kasacji pojazdów wycofanych z eksploatacji. Wydaje zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.

Kiedy nie jest możliwe złomowanie samochodów?

Wszystkie marki i modele pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych, niezależnie od wieku i stanu technicznego podlegają kasacji. Warunkiem jest przedstawienie dokumentów świadczących o tym, że jest się posiadaczem auta. Bez nich nie ma możliwości dokonania legalnej transakcji sprzedaży.  Firma Złomotex świadczy demontaż pojazdów, którego nie można wykonywać samodzielnie.  Warunkiem odbioru przedmiotu jest kompletne wyposażenie. Auto musi posiadać, takie elementy jak: nadwozie i podwozie, silnik, koła, skrzynia biegów itd. Jeśli będzie ważyło mniej niż 90% obowiązkowej masy własnej, za niedobór trzeba zapłacić.

Zostaw odpowiedź

Skip to content